Ofiste giyebileceğiniz 8 kışlık kadın bot

En son güncellendiği tarih: 25 Ara 2019

Kışın botların büyük bir işi var. Sokaklarda aşağıya inebildiğiniz ve parklarda yürüdüğünüz günler, sadece sizi ayakta kalabilecek her türlü tehlikeden ayıran moda bir tabana ihtiyaç duyuyor - ahem, ayak altında. Kış, kızarıklık ve soğuk havalarda özensiz, sulu ve kaygan kaldırımlar arasında gezinebilen ve ideal olarak gittiğiniz yere geldiğinizde kutup keşiflerinden gelmiş gibi görünmeden botları çağırıyor. Kendimizi giydiğimiz en sevdiğimiz kışlık botlarımızı ve en yenilikçi kayma ve ayak ısıtma teknolojisine sahip yeni botları, hepsi de kış gardırobunuza büyüleyici bir görünüm katan harika bir tasarıma sahip olduk.
Dr. Martens 2976 Platformu Sahte-Kürk Çizgili Boots Bunlar zengin pigmentli, yüksek kaliteli deri platformu botlar dayanıklılığa sahip ve zamansız bir görünüm bunun önümüzdeki yıllarda kış boyunca bunu yapmak sürer. Portland, OR, NYC gibi kışlık şehirlerde dört yıl süren sıkıntılar yaşandıktan sonra bile Dr. Martens'im hala onları satın aldığım gün oldukları su geçirmez, her türlü kıyafeti serin yapan badasses. Ve güncellenmiş bir suni kürk astarı ile yün çorapları atlayabilir ve hala kızarmış ayak parmaklarınız olabilir. ( 190 $ )

La Canadienne Susan Su Geçirmez Diz Yüksek Çizme Bu diz üstü botlar sadece cehennem gibi şık görünmekle kalmaz (basit, temiz tasarımları sayesinde), sizi unsurlardan korur ve kaç mil olursa olsun ayaklarınızı rahat tutar giy onları. Su geçirmez teknoloji ve ayaklarınıza, kış (veya sonbahar veya bahar) çizmelerinize mükemmel şekilde uyum sağlayan bir bellek köpüğü tabanına sahip olan bu botlar bundan daha iyi olamaz. ( 550 $ )

Chloe Eileen Shearling Hiker Boots En kaliteli malzemelerle (doğal koyun shearling astarı ve dana derisi süet gibi) üretilen bu botlar ,sağlam bir tasarımı şık bir görünümle mükemmel bir şekilde eşleştirir. Ve tüm kauçuk dış tabandaki ekstra derin pabuçlar gibi düşünceli ayrıntılarla, bunlar kendinizi bulduğunuz her türlü hava koşulunu, yolda veya dışarıda arkadaşlarınızla buluşmak için yola çıkabilir. ( 315 $ )

Hoka One One x Açılış Töreni Tor Ultra Hi Aktif ve moda dolu kalabalık için sadece hayal edebileceğiniz bir işbirliği geliyor, bu da adımınızı sabit ve ayaklarınızı koruyan bu fütüristik botlarla sonuçlanıyor. Tam tahıl deri üst ve Megagrip Vibram tabanlar ile üretilen Tor Ultra Hi , giymeden önce eVent su geçirmez bootie'yi eklediğinizde hava koşullarına hazır hale gelir. ( 260 $ )

Bez ve Kemik Shiloh Çizme Bu savaş tarzı çizme daha az sert ve daha lüks görünüyor, ancak bu yılın en sert dört ayını kaldıramayacağı anlamına gelmiyor. % 100 deri yapısı sayesinde, bu göz alıcı botlar yıllarca sürecek - ve ekstra derin pabuçları gibi özellikler, shearling manşeti onları çekici kıldığından pratik hale getiriyor. ( 650 $ )

Sperry Tuzlu Su Kış Luxe Ördek Çizme Tipik Kuzeydoğu hava durumu ile mücadele söz konusu olduğunda klasik bir ördekbotunu yenebilecek fazla bir şey yok, ancak bu güncellenmiş Sperry ördek botu , süper kızarmış gerçek bir astarlı tabanlık ve 200G Thinsulate astar ile bir adım daha ileri gidiyor . Bunu Seramik pabuç dış yüzeyleri ile eşleştirin ve gelecek kışlarda dolaptan çekeceğiniz için heyecan duyacağınız botlarınız var. ( 150 $ )

Adidas Terrex Choleah Yarım yürüyüş botu, yarım atletik deyim ayakkabısı, adidas Terrex Choleah saçma sapan tam zamanlı bir kış botu olma özelliklerine sahiptir - ancak diğer geleneksel “kışlık botların” clunk'u olmadan. çevre dostu sıcaklık ve ıslak ve kuru koşullarda optimum kavrama için yüksek çekişli kauçuk dış taban için bu bot, işe gidip gelmeden hafta sonu yürüyüşünüze kadar her yere aittir. ( 130 $ )

Sorel Phoenix Zip Boot Ofise kışlık bot giyemediğini duyduğunuz her şeyi unutun, çünkü Phoenix Zip Boot tüm moda taklit söylentilerini ortadan kaldırmak için burada. Şık tasarım ve yüksek kaliteli yapı, zamansız ve profesyonel bir görünüm verirken, su geçirmez tam tahıl deri ve kavrama tabanı (yani, bu kulaklara bakın!) Bu botu sevimli olduğu kadar işlevsel hale getirir. ( 170 $ )


#bunlarhepmoda #kadıngiyim #bot #kadınayakkabı


19 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör